Ghulam - Amir Khan - 1998


Film işsiz bir boksör gencin hikayesini anlatıyor.

Tür : Dram , Romantik , Suç Ghulam köle anlamına geliyor. Siddrath(Aamir Khan) hirsizlik yapmaktan ve boks yapmaktan baska sey düsünmeyen işsiz biridir. Abisi Jai´in patronu Ronni icin kuryelik yapar. Fakat Alishaya (Rani Mukherjee) aşık olduktan sonra ve Ronin'in yapmış olduğu işlerle ilgilenen bir sosyol calisanla da tanisinca, hangi tarafta olduguna karar vermesi gerekiyor

Anahtar Kelimeler
Ghulam - Amir Khan - 1998, Aamir Khan, hint filmi, amir khan
Benzer Filmler

Her Çocuk Özeldir - Taare Zameen Par Sorunlu bir çocuğun doğru bir yaklaşımla nasıl kazanılabilceğini anlatan başarılı bir Aamir Khan filmi.

Peekay - PK - Aamir Khan Aydan Gelerek Dünyamızda İnsan Olup Olmadıgını Araştırmaya Gelen PK Burada Kendini Arkadaş Buluyor.Ve o Arkadaşdan Ayrılırken Çok Üzülüyor.

Talaash - Aamir Khan - 2012 Bir polisin, ev hanımının ve hayat kadınının yaşamları gizemli bir şekilde kesişir.

Ghajini - Aamir Khan 2008 Her 15 dakikada bir hafızasını kaybeden bir adamın aksiyon dolu hikayesiSitede yayınlanmasını istediğiniz Word veya PDF formatındaki özgün yazılarınızı denizemesaj@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Arzu ederseniz kendi isminizle yayılanır. Yine bu adresten görüş ve fikirlerinizi iletmeniz de mümkün.
You can send your original articles in Word or PDF formats that you want to be published on this site to denizemesaj@gmail.com. If you wish, it will publish by your own name. It is also possible to send your opinions and ideas at this address.